Aktualności

Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016 - aktualizacja

Drodzy Klienci,
w związku ze Światowymi Dniami Młodzieży (25-31.07.2016) informujemy, że DPD Polska podejmuje działania mające na celu zmniejszenie ewentualnych zewnętrznych trudności w realizowaniu usług kurierskich w Krakowie i okolicach, w tym m.in.:

    W trakcie wydarzenia, DPD Polska uruchomi mobilne punkty odbioru paczek w Krakowie. Ich wykaz zostanie udostępniony na stronie internetowej w drugiej połowie lipca.

    Zaproponujemy odbiorcom przesyłek doręczenia w godzinach nocnych i w innych niestandardowych przedziałach czasu.

Jednocześnie informujemy, że w celu uelastycznienia procesu doręczeń krakowskie oddziały naszej firmy otrzymają w tym czasie wsparcie operacyjne ze strony sąsiednich oddziałów DPD Polska. Uprzejmie prosimy o wyrozumiałość w sytuacji, gdy pojawi się u Państwa kurier inny, niż zwykle. Zachęcamy również Państwa i odbiorców do udostępniania swoich numerów telefonów komórkowych w danych adresowych i/lub na przesyłkach, co ułatwi kurierom doręczenia w tym okresie.
Nowe informacje, w tym wykaz mobilnych punktów doręczeń i harmonogram doręczeń w niestandardowych godzinach będą publikowane na bieżąco na stronie internetowej DPD Polska w sekcji „O DPD/aktualności”.

Do Państwa dyspozycji oddaliśmy także specjalną linię telefoniczną
22 577 57 67*.

Jednocześnie zachęcamy do śledzenia informacji od organizatora Światowych Dni Młodzieży dostępnych na stronach:
http://krakow.pl
http://zikit.krakow.pl
Liczymy na Państwa wyrozumiałość.
Z wyrazami szacunku
DPD Polska

powrót

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.